Jamarska zveza Slovenije - JZS

~ 1889 ~

Kontakt

Jamarska zveza Slovenije
Lepi pot 6
1000 Ljubljana
Slovenija
 
Tel:  01/42-93-440
Fax: 01/42-93-440
 
Uradne ure: vsak četrtek med 18. in 20. uro v prostorih Katastra jam JZS na Zeleni poti v Trnovem v Ljubljani.

Prijavno okno

Prejeto gradivo

Zgodovina prejetega gradiva:

Prejeto gradivo za leto 2019 (prvo polletje) - glej spodaj
Prejeto gradivo za leto 2018
Prejeto gradivo za leto 2017
Prejeto gradivo za leto 2016
Prejeto gradivo za leto 2015
Prejeto gradivo za leto 2014
Prejeto gradivo za leto 2013
Prejeto gradivo za leto 2012
Prejeto gradivo za leto 2011
Prejeto gradivo za leto 2010
Prejeto gradivo za leto 2009
Prejeto gradivo za leto 2008
Prejeto gradivo za leto 2007
Prejeto gradivo za leto 2006
Prejeto gradivo za leto 2005
Prejeto gradivo za leto 2004
Prejeto gradivo za leto 2003
Prejeto gradivo za leto 2002
Prejeto gradivo za leto 2001
Prejeto gradivo za leto 2000

 

Prejeto gradivo 2019 (prvo polletje)

 

Na ogled je seznam vsega gradiva, ki ga je prejel Kataster v tekočem katastrskem letu/polletju. Na internetu ga objavljamo zato, da lahko kadarkoli pogledate, koliko in katere zapisnike je Kataster že prejel od vašega društva in katerih še ni. Hkrati pa imate tudi vpogled v dokumentacijsko aktivnost drugih društev.
Vpisno knjigo redno dopolnjujemo s prispelimi zapisniki, praviloma enkrat na mesec. Če najdete v knjigi kakšno napako ali če vaših zapisnikov še po nekaj mesecih ni na seznamu, nam to čimprej sporočite.

 

Zadnji vnos: 14. 2. 2019.

 

Društvo jama (št. jame) / tip zapisnika / datum zapisnika / datum oddaje / zapisnikar
JK Brežice Brezen v Kafolovi gmajni   B   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Jure Tičar 
Brezen v Kafolovi gmajni   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Brezen v Kafolovi gmajni   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Brezen v Kafolovi gmajni   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Brezen v Kafolovi gmajni   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Brezen v Kafolovi gmajni   F   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Jure Tičar 
Jama pod skalo   B   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Jure Tičar 
Jama pod skalo   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Jama pod skalo   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Jama pod skalo   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Jama pod skalo   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Jama pod skalo   F   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Jure Tičar 
Jama v Kafolovi gmajni   B   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Jure Tičar 
Jama v Kafolovi gmajni   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Jama v Kafolovi gmajni   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Jama v Kafolovi gmajni   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Jama v Kafolovi gmajni   C   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Erika Kozamernik 
Jama v Kafolovi gmajni   F   26. 01. 2019   26. 01. 2019   Jure Tičar 
JD Carnium Kranj Habečkov brezen   B   31. 01. 2019   31. 01. 2019   Bojan Stanek 
Inštitut za raziskovanje krasa ZRC SAZU Brezno na Lovcah   E   01. 10. 2013   25. 01. 2019   Mitja Prelovšek 
Brezno na Lovcah   B   22. 01. 2019   25. 01. 2019   Mitja Prelovšek 
Jama v Vrteh   B   22. 01. 2019   25. 01. 2019   Mitja Prelovšek 
Kačna jama   D   23. 01. 2019   25. 01. 2019    
Kataster jam JZS Dolga jama pri Koblarjih   D      06. 02. 2019    
JK Krka Brezno nad Pretijami   A   07. 01. 2019   25. 01. 2019   Jani Perovšek 
Brezno nad Pretijami   E   07. 01. 2019   25. 01. 2019   Jani Perovšek 
Brezno nad Pretijami   F   07. 01. 2019   25. 01. 2019   Jani Perovšek 
Brezno pod Sodjim vrhom   C   15. 01. 2019   19. 01. 2019   Janez Jerman 
Brezno pod Sodjim vrhom   B   19. 01. 2019   19. 01. 2019   Janez Jerman 
Brezno pod Sodjim vrhom   F   19. 01. 2019   19. 01. 2019   Janez Jerman 
Jama pod Svetim Križem   A   24. 01. 2019   25. 01. 2019   Žan Jakob Stariha 
Jama pod Svetim Križem   C   24. 01. 2019   25. 01. 2019   Žan Jakob Stariha 
Jama pod Svetim Križem   E   24. 01. 2019   25. 01. 2019   Žan Jakob Stariha 
Jama pod Svetim Križem   F   24. 01. 2019   25. 01. 2019   Žan Jakob Stariha 
Jama pod Svetim Križem   F   24. 01. 2019   25. 01. 2019   Janez Jerman 
Jama pod Svetim Križem   H   24. 01. 2019   25. 01. 2019   Žan Jakob Stariha 
Prepad na Plutovem bregu   C   15. 01. 2019   19. 01. 2019   Janez Jerman 
Prepad na Plutovem bregu   B   19. 01. 2019   19. 01. 2019   Janez Jerman 
Prepad na Plutovem bregu   F   19. 01. 2019   19. 01. 2019    
Sestre treh bratov   B   19. 01. 2019   25. 01. 2019   Leopold Bregar 
Sestre treh bratov   C   19. 01. 2019   25. 01. 2019   Leopold Bregar 
Sestre treh bratov   F   19. 01. 2019   25. 01. 2019   Leopold Bregar 
Sestre treh bratov   H   19. 01. 2019   25. 01. 2019   Leopold Bregar 
Žepna jama pri Jelenovem studencu   B   19. 01. 2019   25. 01. 2019   Leopold Bregar 
Žepna jama pri Jelenovem studencu   F   19. 01. 2019   25. 01. 2019   Leopold Bregar 
Žepna jama pri Jelenovem studencu   H   19. 01. 2019   25. 01. 2019   Leopold Bregar 
JK Novo mesto Brezno 5 pod Vrhom   A   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 5 pod Vrhom   C   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 5 pod Vrhom   C   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 5 pod Vrhom   E   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 5 pod Vrhom   F   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 5 pod Vrhom   H   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 6 pod Vrhom   A   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 6 pod Vrhom   C   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 6 pod Vrhom   C   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 6 pod Vrhom   E   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 6 pod Vrhom   F   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 6 pod Vrhom   H   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 8 pod Vrhom   A   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 8 pod Vrhom   C   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 8 pod Vrhom   C   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 8 pod Vrhom   E   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 8 pod Vrhom   F   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno 8 pod Vrhom   H   30. 01. 2019   04. 02. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno v Javornikovi dolini   A   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno v Javornikovi dolini   C   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno v Javornikovi dolini   C   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno v Javornikovi dolini   E   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno v Javornikovi dolini   F   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Brezno v Javornikovi dolini   H   20. 01. 2019   22. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 1   C   06. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 1   A   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 1   C   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 1   E   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 1   F   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 1   H   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 2   C   06. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 2   A   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 2   C   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 2   E   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 2   F   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 2   H   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 3   C   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 3   C   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 3   C   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 3   E   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 3   E   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Krokarski studenec 3   H   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Borivoj Ladišić 
Lepa Somovka   A   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Sandi Vidrih 
Lepa Somovka   E   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Srečko Vidic 
Lepa Somovka   F   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Srečko Vidic 
Lijak 4   A   17. 01. 2019   19. 01. 2019   Sandi Vidrih 
Lijak 4   E   17. 01. 2019   19. 01. 2019   Srečko Vidic 
Lijak 4   F   17. 01. 2019   19. 01. 2019   Srečko Vidic 
Lijak 4   G   17. 01. 2019   19. 01. 2019   Srečko Vidic 
Mala Somovka   A   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Sandi Vidrih 
Mala Somovka   E   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Srečko Vidic 
Mala Somovka   F   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Srečko Vidic 
Medica   A   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Sandi Vidrih 
Medica   E   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Srečko Vidic 
Medica   F   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Srečko Vidic 
Mrzlavka   E   12. 08. 2018   31. 01. 2019   Srečko Vidic 
Mrzlavka   A   27. 01. 2019   31. 01. 2019   Srečko Vidic 
Mrzlavka   E   27. 01. 2019   31. 01. 2019   Srečko Vidic 
Rajhenavska kostnica   A   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Sandi Vidrih 
Rajhenavska kostnica   E   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Srečko Vidic 
Rajhenavska kostnica   F   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Srečko Vidic 
Velika Somovka   A   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Sandi Vidrih 
Velika Somovka   F   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Srečko Vidic 
Velika Somovka   F   09. 01. 2019   10. 01. 2019   Srečko Vidic 
DRP Škofja Loka Binetov hladilnik   A   03. 01. 2019   28. 01. 2019   Igor Gotić 
Binetov hladilnik   C   03. 01. 2019   28. 01. 2019   Igor Gotić 
Binetov hladilnik   E   03. 01. 2019   28. 01. 2019   Igor Gotić 
Binetov hladilnik   F   03. 01. 2019   28. 01. 2019   Igor Gotić 
Binetov hladilnik   G   03. 01. 2019   28. 01. 2019   Igor Gotić 
Brezno na Savinjskem sedlu   A   16. 01. 2019   30. 01. 2019   Marko Zakrajšek (1)
Brezno na Savinjskem sedlu   C   16. 01. 2019   30. 01. 2019   Marko Zakrajšek 
Brezno na Savinjskem sedlu   E   16. 01. 2019   30. 01. 2019   Marko Zakrajšek 
Brezno na Savinjskem sedlu   F   16. 01. 2019   30. 01. 2019   Marko Zakrajšek 
Brezno na Savinjskem sedlu   G   16. 01. 2019   30. 01. 2019   Marko Zakrajšek 
Brezno na Savinjskem sedlu   H   16. 01. 2019   30. 01. 2019   Marko Zakrajšek 
Brezno na Savinjskem sedlu   I   16. 01. 2019   30. 01. 2019   Marko Zakrajšek 
Gajgerjev udor   C   31. 12. 2018   29. 01. 2019   Snežana Sapunkova 
Gajgerjev udor   E   31. 12. 2018   29. 01. 2019   Snežana Sapunkova 
Gajgerjev udor   F   31. 12. 2018   29. 01. 2019   Marko Zakrajšek 
Gajgerjev udor   G   31. 12. 2018   29. 01. 2019   Snežana Sapunkova 
Gajgerjev udor   H   31. 12. 2018   29. 01. 2019   Marko Zakrajšek 
Gajgerjev udor   I   31. 12. 2018   29. 01. 2019   Marko Zakrajšek 
Gajgerjev udor   A   05. 01. 2019   29. 01. 2019   Igor Gotić 
Jelenček   B   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Snežana Sapunkova 
Klomsko brezno   B   12. 01. 2019   16. 01. 2019   Snežana Sapunkova 
Kravja luknja   A   25. 12. 2018   31. 01. 2019   Anže Bertoncelj 
Kravja luknja   C   25. 12. 2018   31. 01. 2019   Anže Bertoncelj 
Kravja luknja   E   25. 12. 2018   31. 01. 2019   Anže Bertoncelj 
Kravja luknja   F   25. 12. 2018   31. 01. 2019   Anže Bertoncelj 
Kravja luknja   G   25. 12. 2018   31. 01. 2019   Anže Bertoncelj 

(1) v sodelovanju z DZRJ Kranj
Šaleški JK "Podlasica" Topolšica Anuška   D   27. 12. 2018   02. 02. 2019   Maks Petrič 
Anuška   A   01. 01. 2019   02. 02. 2019   Maks Petrič (1)
Anuška   E   01. 01. 2019   02. 02. 2019   Maks Petrič 
Anuška   F   01. 01. 2019   02. 02. 2019   Maks Petrič 
Anuška   G   01. 01. 2019   02. 02. 2019   Maks Petrič 
Anuška   H   01. 01. 2019   02. 02. 2019   Maks Petrič 
Anuška   C   02. 02. 2019   02. 02. 2019   Lea Pavrič 
Anuška   C   02. 02. 2019   02. 02. 2019   Lea Pavrič 
Bojanova jama   D      02. 02. 2019   Maks Petrič 
Bojanova jama   H   01. 01. 2019   02. 02. 2019   Maks Petrič 
Bojanova jama   C   05. 02. 2019   06. 02. 2019   Lea Pavrič 
Bojanova jama   C   05. 02. 2019   06. 02. 2019   Lea Pavrič 
Filipovo črevo   D      30. 01. 2019   Maks Petrič 
Filipovo črevo   F   01. 01. 2019   30. 01. 2019   Maks Petrič 
Filipovo črevo   H   01. 01. 2019   30. 01. 2019   Maks Petrič 
Filipovo črevo   B   29. 01. 2019   30. 01. 2019   Lea Pavrič 
Filipovo črevo   C   29. 01. 2019   30. 01. 2019   Lea Pavrič 
Filipovo črevo   C   29. 01. 2019   30. 01. 2019   Lea Pavrič 
Sakola   D      28. 01. 2019   Maks Petrič 
Sakola   B   28. 01. 2018   28. 01. 2019   Lea Pavrič 
Sakola   H   01. 01. 2019   28. 01. 2019   Maks Petrič 
Sakola   C   28. 01. 2019   28. 01. 2019   Lea Pavrič 
Sakola   C   28. 01. 2019   28. 01. 2019   Lea Pavrič 
Trafic 1   A   23. 08. 2018   31. 01. 2019   Alenka Jelen (1)
Trafic 1   E   23. 08. 2018   31. 01. 2019    
Trafic 1   D   24. 08. 2018   31. 01. 2019   Maks Petrič 
Trafic 1   F   26. 08. 2018   31. 01. 2019   Maks Petrič 
Trafic 1   G   26. 08. 2018   31. 01. 2019   Maks Petrič 
Trafic 1   H   26. 08. 2018   31. 01. 2019   Maks Petrič 
Trafic 1   C   31. 01. 2019   31. 01. 2019   Lea Pavrič 
Trafic 1   C   31. 01. 2019   31. 01. 2019   Lea Pavrič 
Žigova past   D   27. 12. 2018   27. 01. 2019   Maks Petrič 
Žigova past   A   16. 01. 2019   27. 01. 2019   Maks Petrič (1)
Žigova past   E   16. 01. 2019   27. 01. 2019   Maks Petrič 
Žigova past   F   16. 01. 2019   27. 01. 2019   Maks Petrič 
Žigova past   G   16. 01. 2019   27. 01. 2019   Maks Petrič 
Žigova past   H   16. 01. 2019   27. 01. 2019   Maks Petrič 
Žigova past   C   17. 01. 2019   27. 01. 2019   Lea Pavrič 
Žigova past   C   17. 01. 2019   27. 01. 2019   Lea Pavrič 

(1) v sodelovanju z JK Črni galeb Prebold
CGEB Babna buža   C   18. 09. 2011   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Babna buža   E   14. 01. 2017   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Babna buža   A   14. 01. 2019   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Babna buža   B   14. 01. 2019   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Jama na Brdi   C   01. 10. 2017   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Jama na Brdi   E   01. 10. 2017   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Jama na Brdi   A   15. 01. 2019   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Jama v Borštu   E   28. 05. 2017   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Jama v Borštu   A   14. 01. 2019   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Jama v Borštu   B   14. 01. 2019   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Mala jama jugozahodno od Grde jame   C   27. 05. 2017   01. 02. 2019   Umberto Mikolic 
Mala jama jugozahodno od Grde jame   E   27. 05. 2017   01. 02. 2019   Umberto Mikolic 
Mala jama jugozahodno od Grde jame   A   30. 01. 2019   01. 02. 2019   Umberto Mikolic 
Maticov podmol v Mrgarjih   C   17. 12. 2017   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Maticov podmol v Mrgarjih   E   17. 12. 2017   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Maticov podmol v Mrgarjih   A   15. 01. 2019   15. 01. 2019   Umberto Mikolic 
Novška jama   E   25. 04. 2017   01. 02. 2019   Umberto Mikolic 
Novška jama   C   18. 12. 2017   01. 02. 2019   Umberto Mikolic 
Novška jama   A   01. 02. 2019   01. 02. 2019   Umberto Mikolic 
Koroško-Šaleški JK Speleos - Siga Velenje Jama 1 pod Črnim vrhom   G   28. 01. 2019   05. 02. 2019   Milan Podpečan 
Jama 1 pod Črnim vrhom   A   29. 01. 2019   05. 02. 2019   Milan Podpečan 
Jama 1 pod Črnim vrhom   E   29. 01. 2019   05. 02. 2019   Milan Podpečan 
Jama 2 pod Črnim vrhom   G   28. 01. 2019   05. 02. 2019   Milan Podpečan 
Jama 2 pod Črnim vrhom   E   29. 01. 2019   05. 02. 2019   Milan Podpečan 
Jama 2 pod Črnim vrhom   A   01. 02. 2019   05. 02. 2019   Milan Podpečan 
Jama 2 pod Črnim vrhom   F   01. 02. 2019   05. 02. 2019   Milan Podpečan